Новини и събития

Четвърти кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.

  ПРОТОКОЛ ЗА ПРОВЕДЕНО СЪСТЕЗАНИЕ


Днес, 03.10.2015г., в гр. Пловдив, Гребна база - петанк игрища на СКП-Пловдив, се проведе четвърти кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.

В състезанието участваха 19 мъжки и 9 женски отбора.

Формат на състезанието – съгласно правилник и регламент за провеждане на кръг от държавното първенство: Мъже - 5 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации; Жени - 4 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации.

 

 

Временно класиране след 5-ти кръг, Мъже:

Rank

Pseudonym

Name 1

Name 2

Name 3

Club

Score

BHN

fBHN

Games

Points

Bye

 

1.

 

РУСЕВИ

 

024 Емил Русев

 

Иво Русев

 

Орлин Русев/ Франсиско Седрик

СКП Пловдив/

З.Бунтовници

 

5

 

14

 

76

 

5:0

 

65:20

 

 

2.

 

МАКАРОВ

 

004 Атанас Макаров

 

Любомир Кутев

Николай Димоларев/ Мануел

Савов

 

СКП Макаров

 

4

 

16

 

72

 

4:1

 

52:40

 

 

3.

УКП - ЧОВЕК И ПОЛОВИНА

017 Любомир

Милушев

 

Станимир Чонев

Юлий Таков

 

УКП

 

4

 

15

 

68

 

4:1

 

59:30

 

 

4.

КТК

 

002 Боряна Кукушева

 

Асен Кукушев

Христо Хаджикостов/ Елизабет

Кукушева

 

КТК България

 

4

 

12

 

67

 

4:1

 

58:26

 

5.

ПЛОВДИВ 1

023 Янко Найденов

Въльо Илиев

Иван Крачев

СКП Пловдив

3

16

58

3:2

46:55

 

6.

АВИОН

020 Роси Бързакова

Николай Бързаков

Николай Даскалов

СКП Пловдив

3

15

66

3:2

40:43

 

7.

ТЮЛЕНИ

012 Даниел Сен Пол

Кристоф Брю

Стамат Узунов

ТЮЛЕНИ

3

13

72

3:2

52:45

 

 

8.

АЙС

021 Атанас

Тодоровски

 

Йордан Паунов

 

Стойчо Петров

 

СКП Пловдив

 

3

 

12

 

46

 

3:2

 

50:41

 

2

 

9.

 

ВИТОШКИ СИНЯВЕЦ

010 Пламен

Тепавичаров

 

Владимир Дончев

 

Атанас Атанасов

ДСКПП

 

3

 

11

 

53

 

3:2

 

54:41

 

1

 

10.

 

БИГ БОЛС

 

003 Даниел Тунчев

 

Божил Желев

 

Калин Желев/Андрей Андреевски

КТК България/

Академик

 

3

 

9

 

67

 

3:2

 

55:51

 

 

 

 

11.

 

ХЕЛС БОЛС

005 Албена

Димитрова

Вилхелм

Балтаджиян

 

Стефан Иванов

 

СКП Макаров

 

2

 

17

 

63

 

2:3

 

51:53

 

 

12.

 

ЗЕЛЕНИ МУСКЕТАРИ

 

028 Емил Диков

Владимир

Георгиев

Владимир Лазаров/ Георги

Рибаров

 

З.Бунтовници

 

2

 

13

 

66

 

2:3

 

30:56

 

 

13.

 

ЕСКАДРИЛА

 

013 Ангел Пройнов

 

Аспарух Крайчев

Веселин Куцаров/ Радослав

Цветанов

 

ТЮЛЕНИ

 

2

 

13

 

50

 

2:3

 

45:57

 

5

14.

ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ

029 Спиро Петров

Руслан Колев

Георги Димитров/ Стефан Христов

З.Бунтовници

2

12

60

2:3

37:53

 

15.

ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ

027 Георги Йоцов

Максим Йоцов

Джамил Аккад

З.Бунтовници

2

11

54

2:3

49:52

3

16.

УКП - КАСАПИТЕ

016 Георги Бърдаров

Петко Манчев

Любен Кръстев

УКП

2

10

56

2:3

51:51

 

17.

АРМАДА

014 Даниел Марков

Николай Дейков

Станислав Станев/ Юлиан Петров

ТЮЛЕНИ

1

12

63

1:4

35:56

 

18.

ВАСИЛЕВС

022 Тони Телбизова

Христо Телбизов

Ангел Христов

СКП Пловдив

1

12

58

1:4

45:51

 

19.

МАРСИАНЦИ

011 Венелин Петров

Хектор Самора

Иван Георгиев

ДСКПП

1

11

47

1:4

35:58

4

 

 

 

 

Временно класиране след 4-ти кръг, Жени:

Rank

Pseudonym

Name 1

Name 2

Name 3

Club

Score

BHN

fBHN

Games

Points

Bye

 

1.

 

МАРИНА СПОРТ

008 Марина

Тепавичарова

 

Зорка Георгиева

Камелия Тороманова/ Анастасия

Ваташка

 

ДСКПП

 

4

 

9

 

28

 

4:0

 

44:30

 

1

 

2.

ТАСМАНИЙСКИ ДЯВОЛИ

 

009 Мила Бабачева

 

Диана Михайлова

 

Ирена Иванова/ Дарина Григорова

 

ДСКПП

 

3

 

9

 

36

 

3:1

 

40:30

 

3.

ДАРНИ

007 Даниела Дикова

Румяна Чолакова

Невелина Георгиева/ Силвия Венкова

ДСКПП

3

9

34

3:1

46:36

 

4.

ТРИТЕ ФУКЛИ

025 Румена Търева

Антония Йоцова

Маргарита Миланова

З.Бунтовници

2

10

31

2:2

47:33

 

5.

ЗЕЛЕНИ КАЛПАЗАНКИ

026 Деница Берберска

Борислава Василева

Емилия Волева/ Мая Георгиева

З.Бунтовници

2

10

31

2:2

36:30

 

6.

ТЮЛЕНЧЕТА

015 Мария Бичева

Стела Манева

Анита Гонина

ТЮЛЕНИ

2

7

27

2:2

33:44

3

7.

УКП - КАРОЛИНА

019 Калина Мавродиева

Невена Русева

Ина Димитрова

УКП

2

6

28

2:2

37:40

2

8.

Макаров

006 Маргарита Яначкова

Ирина Лазарова

Доника Василева

СКП Макаров

1

8

29

1:3

39:34

 

 

9.

 

УКП - ТРОЯНКИТЕ

 

018 Ралица Манчева

Христина

Йорданова

Магдалена Кръстева

УКП

 

1

 

7

 

27

 

1:3

 

21:42

 

4

 

 

 

Първите четири отбора от временното класиране играха полуфинали и финали.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг класиране от първо до шесто място - МЪЖЕ, както следва:

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

Т/съст.

1

РУСЕВИ

Емил Русев

Иво Русев

Орлин Русев/ Франсиско Седрик

СКП Пловдив/ СК З. Бунтовници

15

2

МАКАРОВ

Атанас Макаров

Любомир Кутев

Николай Димоларев/ Мануел Савов

СКП Макаров

11

3

КТК

Боряна Кукушева

Асен Кукушев

Христо Хаджикостов/ Елизабет Кукушева

КТК България

9

4

УКП - ЧОВЕК И ПОЛОВИНА

Любомир Милушев

Станимир Чонев

Юлий Таков

УКП

7

5

ПЛОВДИВ 1

Янко Найденов

Въльо Илиев

Иван Крачев

СКП Пловдив

5

6

АВИОН

Роси Бързакова

Николай Бързаков

Николай Даскалов

СКП Пловдив

4

 

 

 

 

 

Рейтинг класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ, както следва:

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

 

Т/съст.

1

ДАРНИ

Даниела Дикова

Румяна Чолакова

Невелина Георгиева/ Силвия Венкова

ДСКПП

11

2

ТРИТЕ ФУКЛИ

Румена Търева

Антония Йоцова

Маргарита Миланова

СК Зелени Бунтовници

7

3

МАРИНА СПОРТ

Марина Тепавичарова

Зорка Георгиева

Камелия Тороманова/ Анастасия Ваташка

ДСКПП

7

4

ТАСМАНИЙСКИ ДЯВОЛИ

Мила Бабачева

Диана Михайлова

Ирена Иванова/ Дарина Григорова

ДСКПП

4

 

 

 

 

БФП: Стамат Узунов      ................................

 

 

 

Гр. София

15.10.2015г.


Added 18/11/2015 by admin