Новини и събития

Трети кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.

Трети кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.

 

ПРОТОКОЛ ЗА ПРОВЕДЕНО СЪСТЕЗАНИЕ
 

Днес, 05.09.2015г., в гр. София – парк „Докторска градина”, се проведе трети кръг от РП по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г. В състезанието участваха 18 мъжки и 8 женски отбора.

Формат на състезанието – съгласно правилник и регламент за провеждане на кръг от държавното първенство: Мъже - 5 предварителни кръга, като

първите четири във временното класиране играят директни елиминации; Жени - 4 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации.

 

Временно класиране след 5-ти кръг, Мъже:

 

Rank

Pseudonym

Name 1

Name 2

Name 3

Club

Score

BHN

fBHN

Games

Points

 

1.

 

УКП - БОДРА СМЯНА

 

018 Иво Топалов

Дико Желев/ Асен

Марков

 

Милен Славков

УКП

 

4

 

17

 

68

 

4:1

 

55:45

2.

БИГ БОЛС

002 Калин Желев

Даниел Тунчев

Божил желев

КТК България

4

15

74

4:1

53:38

 

3.

 

ЛЮБЕЗНИЯТ ЛОС

 

025 Емил Русев

 

Атанас Макаров

 

Орлин Русев

СКП Пловдив / СКП Макаров

 

4

 

13

 

63

 

4:1

 

64:36

4.

ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ

011 Спиро Петров

Руслан Колев

Георги Димитров

СК Зелени Бунтовници

4

12

70

4:1

53:38

5.

ТЮЛЕНИ

021 Даниел Сен Пол

Даниел Марков

Стамат Узунов

СК Тюлени

3

16

68

3:2

58:37

6.

АВИОН

026 Роси Бързакова

Николай Бързаков

Стойчо Петров

СКП Пловдив

3

15

63

3:2

56:52

 

7.

ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ

 

009 Георги Йоцов

 

Максим Йоцов

Стефан Христов/ Делян

Берберски

 

СК Зелени Бунтовници

 

3

 

14

 

67

 

3:2

 

58:53

8.

ЗЕЛЕНИ МУСКЕТАРИ

010 Емил Диков

Владимир Георгиев

Владимир Лазаров

СК Зелени Бунтовници

3

13

70

3:2

51:46

 

9.

 

МАКАРОВ

003 Николай

Димоларев

 

Мануел Савов

 

Ангел Христов

СКП Макаров / СКП Пловдив

 

3

 

12

 

69

 

3:2

 

53:59

 

10.

 

ХЕЛС БОЛС

004 Албена

Димитрова

 

Вилхелм Балтаджиян

 

Стефан Иванов

 

СКП Макаров

 

2

 

14

 

62

 

2:3

 

49:54

11.

КТК

001 Боряна Кукушева

Христо Хаджикостов

Асен Кукушев

КТК България

2

14

56

2:3

48:41

 

12.

 

АРМАДА

 

022 Николай Дейков

 

Ангел Пройнов

Юлиан Петров/ Станислав

Станев

 

СК Тюлени

 

2

 

12

 

59

 

2:3

 

45:52

 

 

13.

 

УКП - 1.618

017 Любомир

Милушев

 

Юлий Таков

 

Владимир Додов

 

УКП

 

2

 

10

 

58

 

2:3

 

46:57

14.

УКП - КАСАПИТЕ

016 Георги Бърдаров

Любен Кръстев

Станимир Чонев

УКП

2

9

60

2:3

51:54

15.

ЕСКАДРИЛА

023 Аспарух Крайчев

Рангел Томов

Веселин Куцаров

СК Тюлени

2

9

60

2:3

36:57

 

16.

 

Академик Изгрев

 

006 Анастас Захариев

 

Здравчо Александров

Манол Манолов/ Иван

Боянов

 

Академик Изгрев

 

1

 

13

 

57

 

1:4

 

29:63

 

17.

 

ВИТОШКИ СИНЯВЕЦ

015 Пламен

Тепавичаров

 

Владимир Дончев

Атанас Атанасов/ Венелин

Петров

 

ДСКПП

 

1

 

9

 

51

 

1:4

 

55:54

18.

МАРСИАНЦИ

027 Венелин Петров

Хектор Самора

Иван Атанасов

ДСКПП

0

8

50

0:5

40:64

 

 

 

 

 

 

 

Временно класиране след 4-ти кръг, Жени:

 

Rank

Pseudonym

Name 1

Name 2

Name 3

 

Club

Score

BHN

fBHN

Games

Points

 

1.

 

УКП - КАРОЛИНА

 

019 Христина Йорданова

 

Ина Димитрова

Калина Мавродиева/ Мария

Павлова

УКП

 

4

 

9

 

34

 

4:0

 

52:16

 

2.

 

ДАРНИ

 

013 Даниела Дикова

 

Румяна Чолакова

Невелина Георгиева/ Силвия

Венкова

 

ДСКПП

 

3

 

9

 

33

 

3:1

 

40:25

 

3.

 

МАРИНА СПОРТ

014 Марина

Тепавичарова

 

Зорка Георгиева

 

Камелия Тороманова

 

ДСКПП

 

2

 

10

 

33

 

2:2

 

39:44

 

4.

 

ТРИТЕ ФУКЛИ

 

007 Румена Търева

 

Антония Йоцова

 

Маргарита Миланова

СК Зелени

Бунтовници

 

2

 

8

 

33

 

2:2

 

36:37

5.

МАКАРОВ

005 Маргарита Яначкова

Ирина Лазарова

Елизабет Кукушева

СКП Макаров

2

7

31

2:2

33:42

 

6.

ЗЕЛЕНИ КАЛПАЗАНКИ

 

008 Деница Берберска

Борислава

Василева

 

Емилия Волева

СК Зелени

Бунтовници

 

2

 

7

 

30

 

2:2

 

38:41

7.

ТЮЛЕНЧЕТА

024 Валентина Цанева

Катя Вартанова

Мария Бичева/ Ирена Иванова

СК Тюлени

1

7

33

1:3

34:43

 

8.

 

УКП - ЦВЯТ ЛИЛАВ

 

020 Невена Русева

Маргарита

Цветкова

 

Магдалена Кръстева

 

УКП

 

0

 

7

 

29

 

0:4

 

26:50

 

 

Първите четири отбора от временното класиране играха полуфинали и финали.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг класиране от първо до шесто място - МЪЖЕ, както следва:

 

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

Т/съст.

1

БИГ БОЛС

Калин Желев

Даниел Тунчев

Божил желев

КТК България

14

2

ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ

Спиро Петров

Руслан Колев

Георги Димитров

СК Зелени Бунтовници

11

3

ЛЮБЕЗНИЯТ ЛОС

Емил Русев

Атанас Макаров

Орлин Русев

СКП Пловдив / СКП Макаров

9

4

УКП - БОДРА СМЯНА

Иво Топалов

Дико Желев/ Асен Марков

Милен Славков

УКП

7

5

ТЮЛЕНИ

Даниел Сен Пол

Даниел Марков

Стамат Узунов

СК Тюлени

5

6

АВИОН

Роси Бързакова

Николай Бързаков

Стойчо Петров

СКП Пловдив

4

 

 

 

 

 

Рейтинг класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ, както следва:

 

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

Т/съст.

1

ДАРНИ

Даниела Дикова

Румяна Чолакова

Невелина Георгиева/ Силвия Венкова

ДСКПП

11

2

ТРИТЕ ФУКЛИ

Румена Търева

Антония Йоцова

Маргарита Миланова

СК Зелени Бунтовници

7

3

УКП - КАРОЛИНА

Христина Йорданова

Ина Димитрова

Калина Мавродиева/ Мария Павлова

УКП

7

4

МАРИНА СПОРТ

Марина Тепавичарова

Зорка Георгиева

Камелия Тороманова

ДСКПП

3

 

 

 

 

 

БФП: Стамат Узунов      ................................

 

 

 

Техн. секретар: Орлин Русев                 ................................

 

 

 

Гр. София

19.09.2015г.


Added 18/11/2015 by admin