Новини и събития

Първи кръг - мъже и жени триплети, 2015г.

 

ПРОТОКОЛ ЗА ПРОВЕДЕНО СЪСТЕЗАНИЕ

Днес, 13.06.2015г., в гр. София – парк „Докторска градина”, се проведе първи кръг от държавното първенство по петанк за мъже и жени, триплети за 2015г.

В състезанието участваха 20 отбора „мъже” и 9 отбора „жени”.

Формат на състезанието – съгласно правилник и регламент за провеждане на кръг от държавното първенство: Мъже - 5 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации; Жени - 4 предварителни кръга, като първите четири във временното класиране играят директни елиминации.

 

 

Временно класиране след 5-ти кръг, Мъже:

 

Rank

Отб.

 

Псевдоним

 

Състезател 1

 

Състезател 2

 

Състезател 3

 

Клуб

 

Score

 

BHN

 

fBHN

 

Points

 

1

 

002

 

АКАДЕМИК ИЗГРЕВ

 

Атанас Йосигов

Здравчо

Александров

Панайот Бончев/

Анастас

Захариев

СК Академик

Изгрев

 

4

 

13

 

74

 

62:39:00

2

010

ЗЕЛЕНИ

БУНТОВНИЦИ

Георги Йоцов

Джамил Аккад

Максим Йоцов

СК Зелени

Бунтовници

4

12

78

59:27:00

3

025

РУСЕВИ

Емил Русев

Ангел Христов

Орлин Русев

СКП - Пловдив

4

11

71

57:45:00

4

013

ФРЕНСКИ ЛЕГИОН

Адел Абделмалек

Франсиско Седрик

Стефан Христов/

Георги Рибаров

СК Зелени

Бунтовници

4

10

74

61:39:00

5

004

ХЕЛС БОЛС

Албена Димитрова

Вилхелм

Балтаджиян

Стефан Иванов

СКП Макаров

3

18

56

44:50:00

6

015

ТЮЛЕНИ

Даниел Сен Пол

Стамат Узунов

Даниел Марков/

Стела Атанасова

СК Тюлени

3

13

56

54:49:00

7

027

УКП - Стадо Лисици

Любомир Милушев

Юлий Таков

Владимир Додов

УКП

3

12

61

58:50:00

8

020

ДСКПП

Пламен Тепавичаров

Владимир Дончев

Иван Атанасов/

Цанко Панков

ДСКПП

3

12

58

47:41:00

9

003

МАКАРОВ

Атанас Макаров

Любомир Кутев

Едуард Херман

СКП Макаров

3

11

67

62:50:00

10

011

ЗЕЛЕНИ МУСКЕТАРИ

Емил Диков

Владимир

Георгиев

Владимир

Лазаров

СК Зелени

Бунтовници

3

11

63

54:40:00

11

021

ПЛОВДИВ - 1

Янко Найденов

Въльо Илиев

Иван Крачев

СКП - Пловдив

3

10

67

62:46:00

12

031

БИГ БОЛС

Боряна Кукушева

Божил Желев

Калин Желев/

Даниел Тунчев

КТК България

2

17

58

45:55:00

13

012

ЗЕЛЕН ПРОИЗВОЛ

Спиро Петров

Руслан Колев

Георги

Димитров

СК Зелени

Бунтовници

2

15

55

36:51:00

14

022

АВИОН

Росица Бързакова

Николай Бързаков

Николай

Даскалов

СКП - Пловдив

2

13

59

44:50:00

15

023

ВАСИЛЕВС

Христо Телбизов

Антоанета

Телбизова

Емил Вълчев

СКП - Пловдив

2

10

70

39:54:00

16

026

УКП - КАСАПИТЕ

Георги Бърдаров

Петко Манчев

Любен Кръстев

УКП

2

7

71

35:48:00

17

024

АЙС

Йордан Паунов

Стойчо Петров

Атанас

Тодоровски

СКП - Пловдив

1

16

54

41:54:00

 

18

 

001

 

АКАДЕМИК

 

Андрей Андреевски

 

Калин Панайотов

 

Асен Кукушев

СКП Академик -

София /

ДСКПП/ КТК България

 

1

 

15

 

50

 

30:48:00

19

005

МАКАРОВ - 2

Николай Димоларев

Мануел Савов

Светослав Гошев

СКП Макаров

1

12

56

47:58:00

20

028

УКП-Сентенарио

Дани Бошнаков

Елица Добрева

Дико Желев

УКП

0

12

52

22:65:00

 

 

 

Временно класиране след 4-ти кръг, Жени:

 

Rank

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

Score

BHN

fBHN

Games

Points

Bye

 

1.

 

УКП - Сан Феличе

029 Христина

Йорданова

Ина

Димитрова

 

Калина Мавродиева

 

УКП

 

4

 

10

 

36

 

4:0

 

45:20

 

 

2.

 

ДАРНИ

019 Румяна

Чолакова

 

Таня Томова

Даниела Дикова/ Силвия Венкова

 

ДСКПП

 

3

 

10

 

35

 

3:1

 

42:23

 

 

3.

 

ТРИТЕ ФУКЛИ

007 Румена

Търева

Антония

Йоцова

 

Маргарита Миланова

СК Зелени

Бунтовници

 

3

 

8

 

35

 

3:1

 

44:19

 

 

4.

 

ДСКПП - 1

017 Марина

Шойлева

Зорка

Малинова

Камелия Тороманова/ Дарина Гълъбова

 

ДСКПП

 

2

 

9

 

35

 

2:2

 

35:38

 

 

5.

 

ДСКПП - 2

018 Мила

Бабачева

Ирена

Иванова

Диана Михайлова/ Даниела Генова

 

ДСКПП

 

2

 

9

 

34

 

2:2

 

44:28

 

 

6.

ЗЕЛЕНИ КАЛПАЗАНКИ

008 Деница

Берберска

Борислава

Василева

 

Мая Георгиева

СК Зелени

Бунтовници

 

2

 

9

 

28

 

2:2

 

31:39

 

4

 

7.

 

МАКАРОВ

006 Маргарита

Яначкова

Ирина

Лазарова

Анелия Гошева/ Доника Василева

 

СКП Макаров

 

2

 

7

 

27

 

2:2

 

38:38

 

3

 

8.

УКП - Сейнт Винсент и Гренадини

030 Ралица

Манчева

Магдалена

Кръстева

Невена Русева/ Мария

Павлова

 

УКП

 

1

 

8

 

26

 

1:3

 

19:45

 

2

 

9.

 

ЗЕЛЕНИ ПЕРДЕТА

009 Яна

Димитрова

Богдана

Занкова

 

Цветелина Сърбинска

СК Зелени

Бунтовници

 

1

 

8

 

24

 

1:3

 

21:45

 

1

 

 

 

 

 

Първите четири отбора от временното класиране играха полуфинали и финали.

       

 

 

Крайно класиране от първо до четвърто място - МЪЖЕ:

 

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

 

1.

 

ФРЕНСКИ ЛЕГИОН

013 Адел

Абделмалек

 

Франсиско Седрик

Стефан Христов/ Георги

Рибаров

СК Зелени

Бунтовници

 

2.

ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ

 

010 Георги Йоцов

 

Джамил Аккад

 

Максим Йоцов

СК Зелени

Бунтовници

3.

РУСЕВИ

025 Емил Русев

Ангел Христов

Орлин Русев

СКП - Пловдив

 

4.

 

АКАДЕМИК ИЗГРЕВ

 

002 Атанас Йосигов

Здравчо

Александров

Панайот Бончев/ Анастас

Захариев

 

СК Академик Изгрев

 

 

 

 

Крайно класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ:

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3

Клуб

 

1.

УКП - Сан

Феличе

029 Христина

Йорданова

 

Ина Димитрова

 

Калина Мавродиева

 

УКП

 

2.

 

ТРИТЕ ФУКЛИ

 

007 Румена Търева

Антония

Йоцова

 

Маргарита Миланова

СК Зелени

Бунтовници

 

3.

 

ДСКПП - 1

 

017 Марина Шойлева

Зорка

Малинова

Камелия Тороманова/ Дарина

Гълъбова

 

ДСКПП

4.

ДАРНИ

019 Румяна Чолакова

Таня Томова

Даниела Дикова/ Силвия Венкова

ДСКПП

 

 

Рейтинг класиране от първо до шесто място - МЪЖЕ, както следва:

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3/4

Т/съст.

1.

ФРЕНСКИ ЛЕГИОН

Адел Абделмалек

Франсиско Седрик

Стефан Христов/ Георги Рибаров

14

2.

ЗЕЛЕНИ БУНТОВНИЦИ

Георги Йоцов

Джамил Аккад

Максим Йоцов

11

3.

РУСЕВИ

Емил Русев

Ангел Христов

Орлин Русев

9

4.

АКАДЕМИК ИЗГРЕВ

Атанас Йосигов

Здравчо Александров

Панайот Бончев/ Анастас Захариев

7

5.

ХЕЛС БОЛС

Албена Димитрова

Вилхелм Балтаджиян

Стефан Иванов

5

6.

ТЮЛЕНИ

Даниел Сен Пол

Стамат Узунов

Даниел Марков/ Стела Атанасова

4

 

 

Рейтинг класиране от първо до четвърто място - ЖЕНИ, както следва:

М.

Псевдоним

Състезател 1

Състезател 2

Състезател 3/4

Т/съст.

 

1.

 

УКП - Сан Феличе

Христина

Йорданова

 

Ина Димитрова

 

Калина Мавродиева

 

12

2.

ТРИТЕ ФУКЛИ

Румена Търева

Антония Йоцова

Маргарита Миланова

8

3.

ДСКПП - 1

Марина Шойлева

Зорка Малинова

Камелия Тороманова/ Дарина Гълъбова

5

4.

ДАРНИ

Румяна Чолакова

Таня Томова

Даниела Дикова/ Силвия Венкова

4

 

 

 

 

 

 

Главен съдия: Калин Панайотов           ................................

 

 

 

 

Техн. секретар: Орлин Русев                 ................................

 

 

 

 

Гр. София

16.06.2015г.


Added 17/11/2015 by admin